Mieszkanie na wynajem Szczecin

4 pokoje
137.00 m²
36,50 zł/m2
3 piętro
LH1-MW-39845

5 000 zł

Mieszkanie na wynajem

Szczegóły oferty

Symbol oferty LH1-MW-39845
Powierzchnia 137,00 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 3
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Kaucja zabezp. 5000
Standard
Opłaty w czynszu woda ciepła, ogrzewanie, CO, administracja
Opłaty wg liczników prąd
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 4
Mies. czynsz admin. 1 400 PLN
Umeblowanie tak

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia o łącznej powierzchni 137,3 m2. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, 2 łazienek, kuchni oraz antresoli, co zapewnia funkcjonalną przestrzeń dla mieszkańców. Lokalizacja na Starym Mieście gwarantuje łatwy dostęp do wszelkich udogodnień miejskiego życia oraz komunikacji miejskiej. Mieszkanie jest nowocześnie wykończone i wyposażone, co sprawia, że stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin lub osób poszukujących komfortowego i przestronnego lokum. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację.