O nas

Lex House - Tworzone z myślą o Tobie. W branży nieruchomości działamy od 2009 roku. Naszym głównym celem jest spełnianie stale zmieniających się potrzeb i preferencji klientów. Jeśli planujesz sprzedaż, zakup lub zamianę nieruchomości, to nasza oferta jest skrojona dokładnie dla Ciebie.

Do naszych najpopularniejszych usług należą:

Wynajem, sprzedaż, zamiana i zakup nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.
Usługi związane z kredytowaniem zakupu nieruchomości.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy zdobywali swoją specjalistyczną wiedzę wraz z naszą marką. Codziennie poszerzamy naszą wiedzę o nieruchomościach, aby jeszcze lepiej sprostać Twoim oczekiwaniom. Nasi młodzi i dynamiczni maklerzy skutecznie dostosowują się do bieżących trendów, osiągając najlepsze wyniki. Wspierają ich odpowiednio wykształcone zespoły, które pomagają klientom w każdym aspekcie obrotu nieruchomościami w Szczecinie oraz w całym kraju.

Nasze biuro nieruchomości w Szczecinie działa zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi i etycznymi, określonymi zarówno przez prawo, jak i branżę obrotu nieruchomościami.

Promocja i Reklama

Jeśli chcesz dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych nabywców swojej nieruchomości, nasza firma może Ci w tym skutecznie pomóc. Prowadzimy długoterminową i efektywną kampanię reklamową dla naszych usług. Rozumiemy, że profesjonalna reklama jest kluczowa do sukcesu nieruchomości na rynku. Dlatego współpracujemy z renomowanymi agencjami reklamowymi, aby zapewnić wysoką jakość prezentacji i odpowiednio dostosować komunikację do docelowego odbiorcy. Nasze oferty są widoczne na najważniejszych polskich portalach internetowych, w prasie, reklamie zewnętrznej oraz w mediach radiowych.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
25 4
Niepoprawny wynik